Uzun dönem araç kiralamada bizden fiyat almadan KARAR vermeyin.(0 312) 322 92 21

HAKKIMIZDA

Karar Filo Kiralama Hakkımızda

Ankara'da araba kiralama sektöründe yer edinmiş ve her geçen zaman hızla büyüyen "Karar Filo" her geçen gün filosuna farklı segmentlerde araçlar ile genişletmekle birlikte, siz kıymetli müşterilerimize en ekonomik ve en iyi araç kiralama hizmetini sunmak için yoğun bir tempo içerisinde çalışmaktadır.

Sadece Ankara ile kısıtlı kalmayıp Türkiye genelinde geniş araç filosuna sahip olan "Karar Filo" deneyimli ve eğitimli personeli ile hizmetlerine devam etmektedir.

Misyonumuz

Karar Filo olarak, eğitimli ve profesyonel güler yüzlü tüm personelimiz ile günümüz koşullarınıda kullanarak siz değerli müşterilerimiz için güvenilir ve ekonomik filo hizmeti sunmak için faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz.

Vizyonumuz

Karar Filo olarak, geleceğe yönelik ideallerimiz için çalışıp, her yıl büyüyen araba garajımız, model, marka ve araç sayımızdaki artışlar ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ve modern hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

KARAR FİLO KİRALAMA

Uzun dönem araç kiralama hizmetleri sunmakta olan karar filo kiralama tecrübeli personeli ve zengin araç seçenekleri ile hizmetinizdedir. Uzun dönem araç kiralama, oto kiralama ve filo kiralama gibi hizmetler sunmaktadır.

HAKKIMIZDA

2006 yılında araba kiralama hizmetleri ile faaliyet göstermeye başlayan işletmemiz, araç filo kiralama faaliyetlerinide bünyesine katıp profesyonel filo kiralama hizmeti vermeye devam etmiştir.

İLETİŞİM

Mehmet Akif Ersoy Mah. 274.Sokak Wings Ankara No: 1/98 A-Blok Yenimahalle/ANKARA
Tel: 0 312 322 92 21
E-Posta: info@kararfilo.com

Karar Filo Kiralama Facebook Hesabı Karar Filo Kiralama İnstagram Hesabı

www.KARAR FiLO.com
0312 322 92 21