Uzun dönem araç kiralamada bizden fiyat almadan KARAR vermeyin.(0 312) 322 92 21

Filo Kiralama Koşulları

Karar Filo Kiralama Koşullarımız

Kiralama Süresi: Filo kiralamada en düşük süre 3 aydır. Üst limit süre yoktur.Zaman aşımı firmamız ve kiralayan müşteriye bağlı olarak uyğulanacaktır.

Periyodik Bakımlar: Filo kiralama hizmetimizde kiralanan aracın bakım durumuna göre tüm düzenli bakım işi "Karar Filo" tarafından karşılanır.

Sigorta Kapsamı: Kaza, hırsızlık ya da olası durumlarda "Karar Filo", zorunlu trafik sigortası ve kasko poliçesi dahilindeki tüm teminatları karşılayacaktır.

Araç Sayısı: Filo kiralama hizmetimizde araç sayısında ve cinsinde herhangibir limit yoktur. Müşteri ihtaycının karşılanması ve memnuniyetinin sağlanması asıl prensibimizdir.

Ödemeler: Ödemeler sözleşme süresi içerisinde aylık yapılır ve fatura kesim tarihinden itibaren 5 iş günü içerisinde tahsil edilmelidir.

KARAR FİLO KİRALAMA

Uzun dönem araç kiralama hizmetleri sunmakta olan karar filo kiralama tecrübeli personeli ve zengin araç seçenekleri ile hizmetinizdedir. Uzun dönem araç kiralama, oto kiralama ve filo kiralama gibi hizmetler sunmaktadır.

HAKKIMIZDA

2006 yılında araba kiralama hizmetleri ile faaliyet göstermeye başlayan işletmemiz, araç filo kiralama faaliyetlerinide bünyesine katıp profesyonel filo kiralama hizmeti vermeye devam etmiştir.

İLETİŞİM

Mehmet Akif Ersoy Mah. 274.Sokak Wings Ankara No: 1/98 A-Blok Yenimahalle/ANKARA
Tel: 0 312 322 92 21
E-Posta: info@kararfilo.com

Karar Filo Kiralama Facebook Hesabı Karar Filo Kiralama İnstagram Hesabı

www.KARAR FiLO.com
0312 322 92 21